MÜŞTERİ GİRİŞİ

Sisteme giriş yaparak hemen kullanmaya başlayın...

 • BURADAN
 • ŞİFRE HATIRLAT

  Şifrenizi unuttuysanız size yardımcı olalım...

 • BURADAN
 • AKTİVASYON

  Cep telefonunuza gelen aktivasyon kodunu girin...

 • BURADAN
 •  

  SMS BÜFESİ GÜVENLİK İLKESİ

  SMS Büfesi Servisi, 4 Nisan 2011 tarihinde hizmet alanını SMS konusunda genişleten OPLAVUS şirketi nezdinde çözüm ortaklığı yapmaktadır.

  SMS Büfesi SMS ve iletişim Servisi aşağıda kısaca SMS Büfesi olarak anılacaktır.

  SMS Büfesi hizmetinden yararlanmak isteyen ve SMS Sözleşmesi şartlarını kabul eden OPLAVUS Toplu SMS Servisi abonesi ise kısaca ABONE olarak anılacaktır.

  SMS Büfesi, Abone'nin kayıt esnasında vermiş olduğu bilgileri 3. şahıslarla paylaşmaz.

  Abone'nin sitede yaptığı işlemlerde IP adresi alınır ve ileride çıkabilecek anlaşmazlıklarda Turk Telekom tarafından gerekli bilgi istenmek suretiyle anlaşmazlık giderilmeye çalışılır.

  SMS Büfesi, Abone tarafından sisteme kaydedilen grupları ve içindeki telefon numaralarını 3. şahıslarla paylaşmaz.

  Abone kredi kartı ile işlem yapacağı zaman 128 Bit SSL sertifikasına sahip ödeme sayfasına yönlendirlir ve ödenmesi gerekli tutar burada aboneye açıkça beyan edilir.Ekrana gelen formdaki bilgiler herhangi bir şekilde 3. şahıslara ulaşamaz.

  Eğer abonenin bilgisayarında bizim sitemizle ilgisi olmayan çeşitli zararlı yazılımlar tarafından ekrana yazılan bilgiler algılanabilirse ve kötü amaçlı kullanılırsa bu durumda ortaya çıkacak zarardan abone sorumludur.Lütfen bilgisayarınızda güncel bir Antivirüs yazılımı bulundurunuz.

  Abone, kredi kartı ile yapacağı işlemlerde bankası tarafından sağlanan ekran ile muhattap olur. Bankası ile arasında SMS Büfesi tarafından bilinmesi imkansız olan güvenlik şifresini doğru belirterek işlemini tamamlayabilir.Böylece sahte ya da çalıntı kredi kartı ile sitemizden işlem yapılmasının önüne geçilmiştir.

   

  Kimlik Nedir?   Fiyatlar   Banka Bilgileri   Kampanyalar   850 Burada   IVR Sesli Mesaj   Sms Paketleri   850 Market   İletişim