MÜŞTERİ GİRİŞİ

Sisteme giriş yaparak hemen kullanmaya başlayın...

 • BURADAN
 • ŞİFRE HATIRLAT

  Şifrenizi unuttuysanız size yardımcı olalım...

 • BURADAN
 • AKTİVASYON

  Cep telefonunuza gelen aktivasyon kodunu girin...

 • BURADAN
 •  

  SMS KİMLİĞİ (ORİGİNATOR) NEDİR?

  SMS Kimliği Cep Telefonunuza gelen kısa mesajların gönderen kısmı yerinde gönderen kurum,şirket,dernek v.b. adının görünmesidir.Diğer bir deyiş ile Originator olarak adlandırılan bu hizmetimiz ile 11 haneye kadar başlık belirlenebilir.

   

  NASIL TANIMLANIR VE KULLANILIR

  Gönderenin belirlemiş olduğu 11 haneli başlık onay aşamasından geçtikten sonra abone panelinden görünmeye başlar ve mesajınızın göndeirm aşamasında yine gönderici tarafından seçilebilir.

  Gönderici tarafından yapılan duyuru, Kampanya v.b. çeşide göre mesaj gönderimi esnasında seçilebilir.Örneğin bir AVM kendi adı ile kampanyaları ile mesaj gönderebilirken, personeline duyurular için ayrı bir rehber oluşturabilir ve onlara özel bir başlık ile gönderim sağlayabilir.  ONAY AŞAMASI NE ŞEKİLDE İŞLEMEKTEDİR

  Marka Tescil Belgesi ile koruma altına alınan veya Devlet kurumları tarafından kullanılan isimlerin Originator olarak onaydan geçmesi ilgili yasalar çerçevesinde mümkün değildir.

  Bankalar ve/veya bilinen markaların adı ile eşleşen Originator taleplerine kesinlikle tarafımızca BTK ve Telekomunikasyon Kurumu mevzuatları gereği kesinlikle tarafımızca izin verilmemektedir.

  Kimlik Nedir?   Fiyatlar   Banka Bilgileri   Kampanyalar   850 Burada   IVR Sesli Mesaj   Sms Paketleri   850 Market   İletişim