MÜŞTERİ GİRİŞİ

Sisteme giriş yaparak hemen kullanmaya başlayın...

 • BURADAN
 • ŞİFRE HATIRLAT

  Şifrenizi unuttuysanız size yardımcı olalım...

 • BURADAN
 • AKTİVASYON

  Cep telefonunuza gelen aktivasyon kodunu girin...

 • BURADAN
 •  

  SMS BÜFESİ

  SMS Büfesi ve 850 Burada Kısa Mesaj ve Ses Hizmetleri, OPLAVUS teknoloji alt yapısını kullanarak Telekomunikasyon sektöründe hizmetlerine AYMG çatısı altında devam etmektedir.

  Haber Ajansı, Radyo Hizmetleri, Reklam Ajansı, Alan Adı Tescili, Web Alanı Barındırma (Hosting), Haber Portalı alanlarında Çulha İletişim Bilişim Hizmetleri çatısı altında bulunan iştirakların yanında 2013 yılında da SMS Büfesi ve 850 Burada oluşumları ile Telekomunikasyon alanında da hizmet ağımızı genişletmeye devam ediyoruz.

   

  SMS BÜFESİ VE 850 BURADA

  smsbufesi.com ve 850burada.com alan isimleri ile hizmetlerine devam eden iştiraklarımız SMS ve 0850 780 xxxx prefixi ile voip alanında da müşterilerine ulaşmaktadır.  NEDEN BİZ?

  9 yıldır ticari hayatını sürdürmekte olan AYMG tüm iştiraklarında güveni esas alarak mutabakatsız bir işlemi dahi olmayan bir kuruluş durumunda iken Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri adı ile ticari hayatına devam etmektedir.

  Bizlerden hizmet alan Belediyeler, Dernekler, Vakıflar, AVM'ler, Kooperatifler, Şirketler, Bireysel müşteriler almış oldukları güven ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız nedeni ile yıllardır bizleri tercih etmeye devam etmektedirler.

  Para kazanmanın hizmet kalitemizin önüne geçemediği bir dönemde genişleyen hizmet ve referans ağımız ile sizlere Telekomunikasyon sektöründe yenilikleri en hızlı şekilde ulaştırma gayreti içerisindeyiz.

  Kimlik Nedir?   Fiyatlar   Banka Bilgileri   Kampanyalar   850 Burada   IVR Sesli Mesaj   Sms Paketleri   850 Market   İletişim