MÜŞTERİ GİRİŞİ

Sisteme giriş yaparak hemen kullanmaya başlayın...

 • BURADAN
 • ŞİFRE HATIRLAT

  Şifrenizi unuttuysanız size yardımcı olalım...

 • BURADAN
 • AKTİVASYON

  Cep telefonunuza gelen aktivasyon kodunu girin...

 • BURADAN
 •  

  0850 ÜCRETSİZ IVR SİSTEMİ

  0 850 Alan Koduna Sahip Abone Numaranız ile artık uygun fiyatlara Sesli Mesaj gönderebileceksiniz. Dernek, Vakıf ya da Şirketinize aylık sabit ücreti olmayan ve ücretsiz IVR (Sesli Yanıt Servisi) sunulan bu yeni telefon sistemi ile sizi arayanlar Türkiye'nin her yerinden sabit telefonlar veya cep telefonlarından abone numaranızı ücretsiz dakikalarını kullanarak arayabileceklerdir.

   

  NASIL SESLİ MESAJ GÖNDERECEKSİNİZ

  Adınıza (Kurumsal-Bireysel) kullanıma 850Burada tarafından açılacak olan 0850 ile başlayan numaradan belirleyeceğiniz sesli mesajlarınız yine sizlerin belirleyeceği telefonlara sesli olarak iletilmektedir.İletilemeyen mesajlar için ücret ödemezsiniz.Siyasi partilerin, Derneklerin, Vakıfların ve şirketlerin daha etkili olması sebebiyle tercih ettiği sesli mesaj alışkanlığı her geçen gün artmaktadır.

  Panelinizden tanımlayacağınız sesli mesajlarınız yine sizlerin belirlediği saatlerde alıcılarına santralimiz tarafından otomatik gönderilmektedir.

  Sesli Mesajlar BTK ve Telekomunikasyon Kurumunun ilgili tebliğlerine göre en geç her gün saat 22:00'ye kadar tanımlanabilmekte ve gönderilebilinmektedir.

  Sesli mesajlarınızı kendiniz oluşturabildiğiniz gibi, 850Burada ekibine çok uygun ücretler ile hazırlatabilirsiniz.

  Kimlik Nedir?   Fiyatlar   Banka Bilgileri   Kampanyalar   850 Burada   IVR Sesli Mesaj   Sms Paketleri   850 Market   İletişim